Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na spodné menu | Prechod na obsah
Prechod na začiatok stránky

Zverejnené zmluvy, objednávky, faktúry

Najnovšie dokumenty

Projekty obce

Aktuality

nové - správy pridané za posledné 3 dni

 

  Rôzne


Výzva na odstránenie a okliesnenie stromov a iných porastov

Kategória Rôzne   Vložené13.12.2018


Západoslovenská distribučná, a. s. vyzýva všetkých vlastníkov, nájomcov alebo správcov nehnuteľností, ... na odstránenie a okliesnenie takých stromov a iných porastov, ktoré ohrozujú bezpečnosť alebo spoľahlivosť prevádzky vedení distribučnej sústavy...

Požadovaný konečný termín vykonania prác je 30. 11. 2019. V prípade, že táto lehota uplynie márne, Západoslovenská distribučná, a. s. vykoná odstránenie a okliesnenie stromov a porastov v zmysle zákona o energetike.

Celá výzva vo formáte PDF


ÚSPECH bývalých žiačok Základnej umeleckej školy Sekule a pozvánka na krásnu výstavu

Kategória Rôzne   Vložené12.12.2018


V Galérii ÚĽUVu na Obchodnej ulici v Bratislave máte možnosť zhliadnuť súťažné práce 10.ročníka bienále súťaže dizajnu, zameranej na umelecké remeslá Kruhy na vode. Súťaže sa zúčastnili tvorcovia zo Slovenska,Čiech,Maďarska,Poľska; priestor dostali aj študenti stredných a vysokých umeleckých škôl. Medzi dielami, ktoré sa dostali do 2. kola a zaujali porotu tak, že boli vybrané na túto výstavu, sú aj ročníkové práce našich bývalých žiačok Natálie Petrášovej zo Sekúl a Patrície Martinkovičovej z Moravského Svätého Jána, ktoré pokračujú v umeleckom štúdiu na Škole úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru v Bratislave. Účasť a postup na tomto bienále je pre študentky strednej školy veľký úspech a sme nesmierne radi, že sa im v práci darí a naďalej tak reprezentujú našu školu a obec. Taktiež sme hrdí, že ich štúdium baví a že výber strednej školy bol krok správnym smerom.

Celý článok


Kamery v obci

Kategória Rôzne   Vložené13.11.2018


Oznamujeme občanom, že koncom októbra a v prvom týždni novembra boli už nainštalované ďalšie kamery. Po 2. etape máme pod kamerami väčšiu časť obce, čím sa zvyšuje bezpečnosť našich obyvateľov i návštevníkov obce.


Upozornenie občanov

Kategória Rôzne   Vložené13.11.2018


Vážení spoluobčania!

Opäť vás všetkých upozorňujeme, ale hlavne seniorov, aby nepustili do dvorov a rodinných domov cudzie osoby, ktoré sa vydávajú za pracovníkov ZSE, SPP a podobne.

Ani jedna inštitúcia nevracia preplatky hotovostne, ale peniaze sa zasielajú na účty. V prípade podozrenia si zavolajte na obecný úrad alebo na políciu.


Slovak Lines - nové cestovné poriadky

Kategória Rôzne   Vložené08.10.2018


POZOR ZMENA! Od 14. 10. 2018 platia nové cestovné poriadky pre REGIONÁLNU DOPRAVU. Cestovné poriadky sú v prílohe.

Úradné hodiny

pondelok: 8,00 - 15,30
utorok: 8,00 - 15,00
streda: 8,00 - 18,00 
štvrtok: 8,00 - 15,00
piatok: 8,00 - 14,00

Obedová prestávka:
12.00 – 12.30

Kontakt:
tel.: +421 034 777 01 08
e-mail: obecnyurad@obecsekule.sk

Podujatia

Adventné koncerty

Žiaci a pedagógovia Základnej umeleckej školy Sekule srdečne pozývajú všetkých priaznivcov hudby na Adventné koncerty, ktoré sa uskutočnia v dňoch
13. a 14. decembra o 16.30
v Koncertnej sále ZUŠ

na 2. poschodí základnej školy.

Predstavia sa žiaci rôznych ročníkov skladbami vážnej hudby i ľudovými piesňami. Vypočuť si budete môcť klavír, husle, cimbal, klarinet, zobcovú flautu, gitaru, akordeón, bicie, spev.

Tešíme sa na Vás!

Adventné koncerty ZUŠ Sekule

XVII. reprezentačný poľovnícky ples

Poľovnícke združenie Sekule Vás pozýva na ples do Kultúrneho domu Sekule

19. 1. 2019 o 19.00 hod.

XVII. reprezentačný poľovnícky ples

Predpredaj vstupeniek:
Blažek Alojz, Sekule 368
Tel.: 0908112463

03.12.2018

Získali sme Pečať
Rozvoja obcí a miest

Naša obec Sekule na základe analýzy hospodárenia z 2927 obcí a miest SR bola vyhodnotená ako „Obec s predpokladom stabilného rozvoja" a získali sme „Pečať Rozvoja obcí a miest", ktorá má tieto výhody:

  • potvrdzuje výnimočnú pozíciu na trhu, deklarujeme svoju dôveryhodnosť, prosperitu a finančnú stabilitu,
  • je to silný marketingový a prestížny nástroj pri komunikácii s obchodnými partnermi, investormi, zákazníkmi, konkurenciou a širokou verejnosťou,
  • pečať Rozvoj obcí a miest je zverejnená v systéme, ktorý využívajú banky, finančné inštitúcie, štátna správa a odporúča ho aj Európska komisia pre Európsky sociálny fond na preverovanie a hodnotenie podnikov, miest a obcí,
  • podniky, ktoré hľadajú svojich dodávateľov vidia, že sa môžu na podnik s pečaťou Rozvoja obcí a miest spoľahnúť a nemusia mať strach, že spoluprácou pôjdu do rizika.

Ďalšou výhodou je, že tento hodnotiaci systém využíva štátna správa, finančné inštitúcie, a odporúča ho aj Európska komisia pre Európsky sociálny fond na preverovanie a hodnotenie žiadateľov o poskytnutie eurofondov.

Pavla Maxianová, starostka

 Obec s predpokladom stabilného rozvoja

Osvedčenie za rok 2017 môžete vidieť TU

 Pečať Rozvoja obcí 2016

Osvedčenie za rok 2016 môžete vidieť TU

Pečať rozvoja obce

Osvedčenie za rok 2015 môžete vidieť TU

Nové vo fotogalérii

Odkaz pre starostu


Virtuálne prehliadky obcí mikroregiónu Šaštínsko

Logo Revia - Malokarpatská komunitná nadácia

Logo - Majetkový Holding, a.s.