Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na spodné menu | Prechod na obsah
Prechod na začiatok stránky

Poďakovanie

Starosta obce chce zatiaľ aspoň touto formou verejne poďakovať všetkých obetavým ľuďom, ktorí obci pomáhajú v snahe znižovať následky šírenia koronavírusu. Chce poďakovať všetkým krajčírkam, im pomocníčkam, ľuďom ktorí poskytli akýkoľvek materiál na výrobu rúšok, zamestnancom obce, pomocníkom pri rozvoze rúšok i osobám, ktoré sa starajú o informovanie našich občanov. Veľké poďakovanie patrí všetkým zamestnancom potravín, pekárne, zamestnancom Obecného úradu a pošty, ktorí sú najviac ohrozenou skupinou obyvateľstva Patrí Vám moje veľké ďakujem.

Dovolím si povedať, že tento týždeň našu obec spojil viac ako nikdy predtým. Verím, že spoločne to disciplinovanosťou a zodpovednosťou zvládneme. Ešte raz veľké poďakovanie všetkým ktorí pomohli pri zhotovovaní ochranných rúšok, ich distribúcii a informovaní verejnosti. Ostatných občanov poprosím, aby ocenili prácu našich dobrovoľníkov aspoň tým, že predmetné rúška budú zodpovedne nosiť na verejných priestoroch a dbať tak o svoje zdravie ako ozdravenie aj ostatných občanov.

K dnešnému dňu sa nám podarilo doručiť 906 ochranných rúšok pre všetky osoby nad 40 rokov. Cez víkend sa pokúsime rozniesť aj informačné letáky najmä pre staršiu generáciu priamo do schránok. Všetky informácie sa snažíme uverejňovať či už na oficiálnej facebookovej aj webovej stránke obce.

Na záver chcem poďakovať aj všetkým našim podnikateľom, ktorí sponzorsky prispeli či už finančne, alebo materiálne.

Ďakujem, ešte raz všetkým tým, ktorí zodpovedne pristúpili k súčasnej situácii a nehanbia sa nosiť rúška na verejnosti, nech sa Hanbia tí, ktorí rúška nenosia: Neohrozujú len seba, ale aj nás ostatných!!!

Prajem nám všetkým veľa zdravia do ďalších dní a disciplinovanosťou túto situáciu zvládneme.

S prianím všetkého dobrého

Adrian Krajčír - starosta


Posledná úprava: 20.03.2020

Späť na stránku s aktualitami