Zobrazuje sa optimalizovaná verzia stránky pre slabozrakých, alebo špecializované či staršie prehliadače. Prejsť na grafickú verziu.

Úvodná stránka | Preskočiť na obsah | Preskočiť na subnavigáciu | Preskočiť na spodnú navigáciu

Hlavná navigácia

Na začiatok

Subnavigácie


Na začiatok

TOPMENU – Úvod

Úradná tabuľa

Úradná tabuľa

Zobraziť všetky »

VYBAVTE SVOJE POŽIADAVKY ELEKTRONICKY

 

Najnovšie dokumenty

AKTUALITY

nové - správy pridané za posledné 3 dni

Rôzne

Základná škola Sekule hľadá učiteľov

Kategória: Rôzne | Pridané: 21.06.2019


Základná škola Sekule hľadá od 1. septembra 2019 učiteľov s aprobáciou pre 1. stupeň, matematiku, fyziku, informatiku, dejepis a občiansku náuku.

Kontakty pre bližšie informácie: tel.: 034/7782069, 0911 756 456, e-mail: skola@zssekule.edu.sk

Západoslovenská distribučná oznamuje

Kategória: Rôzne | Pridané: 20.06.2019


Západoslovenská distribučná oznamuje občanom, že bude vykonávať odpočet elektromerov od 21. júna do 29. júna 2019. V prípade neprístupnosti elektromera prosíme občanov, aby si vyložili stavy elektromerov na viditeľné miesto.

Obalovač jablčný a slivkový -vyliahnuté húsenice Sekule a okolie

Kategória: Rôzne | Pridané: 14.06.2019


Podla odpočtov náletu 1. generácie obalovača jablčného očakáva sa hromadné liahnutie húseníc škodcu v čase od 16. -18. júna.

Preto upozorňujem tých pestovateľov jadrovín, ktorý nevykonali postrek proti nakladeným vajíčkam, že je potrebné vzhladom na značnú početnosť pretrvávajúcej letovej vlny aplikovat jeden z nasledovných prípravkov :
Buldock 25 EC
Decis Protech
Karate Zeon
Pyrinex M 22
Reldan 22
Cyprin 10
Calypso a
Mospilan 20 SP


Hromadné liahnutie húseníc 1. generácie obalovača slivkového sa predpokladá na čas od 18. -20. 6. Na zásah sú povolené nasledovné prípravky :
Decis Protech
Karate Zeon a Calypso

Let obalovača marhulového pretváva v stredne početnej vlne a preto je potrebné kmene marhúl v 10 dňových intervaloch ošetrovať zmývacím postrekom prípravkami :
Karate Zeon alebo
Dursban 480 EC

Prípadné otázky môžte volať na č.tel.: 0949 700907

Ing. Alojz Kunštek
14. 6. 2019

Upozornenie pre záhradkárov

Kategória: Rôzne | Pridané: 11.06.2019


Upozorňujem záhradkárov na potrebu ošetrenia jabloní a hrušiek v čase od 10. -14. júna proti naneneseným vajíčkam početnej letovej vlny I. generácie obalovača jablčného tzv. voči záhradným ekosystémom šetrnými prípravkami ako sú :
Coragen 20 SC a
Integro, ktorý je dostať aj v malospotrebitelskom balení
Po aplikácii týchto prípravkov v uvedenom termíne sa postrek proti vyliahnutým húseniciam obalovača jablčného už nemusí vykonávať.

Proti vyliahnutým húseniciam I. generácie obalovača broskyňového odporúčam vykonať v čase od 12.-15. júna postrek prípravkom :
Karate Zeon - redukuje aj listové vošky, alebo aj prípravkom :
Samuraj

Priebežne narastá aj početnosť náletu I. generácie obalovača kôrového, alebo marhulového. Upozorňujem záhradkárov na sledovanie kmeňov marhúl a ostatných kôstkovín na výskyt pilín a trusu po požere škodcu. Zároveň je potrebné v čase od 13. -16. júna a potom cyklicky každých 10 dní ošetriť kmene marhúl od zeme do výšky 60- 80 cm.

9. júna 2019
Vypracoval : Ing. Alojz Kunštek, OV SZZ Malacky-Pomoravie

Podvody na senioroch

Kategória: Rôzne | Pridané: 04.06.2019


Polícia v uplynulých jarných mesiacoch zaznamenala podnet týkajúci sa podozrenia z páchanie podvodov na senioroch a preto z uvedeného dôvodu upozorňujeme občanov.

Samotné podozrenie z trestného činu podvodu na senioroch spočíva v tom, že doposiaľ nezistená osoba telefonicky kontaktuje seniorov za účelom bezplatnej kontroly plastových okien a zistenia ich stavu a či nie je potrebná oprava okien.

V tejto súvislosti žiadame seniorov, aby boli ostražitejší pri obdobných telefonátoch a nevpúšťali žiadne cudzie osoby do svojich príbytkov, nakoľko nie je vylúčené, že páchatelia, ktorí sa cielene zameriavajú na trestnú činnosť na senioroch prostredníctvom vymyslených legiend, môžu týmto spôsobom telefonicky kontaktovať seniorov s cieľom podvodne vylákať alebo ukradnúť seniorom ich finančné úspory.

Nikdy nedávajte peniaze cudzím ľuďom a v prípade pohybu podozrivých osôb, alebo falošných ponúk kontaktujte políciu na linku 158.

Tvoríme kraj - hlasujte za projekty

Kategória: Rôzne | Pridané: 14.05.2019


Milí Sekulania,

opäť sa na Vás obraciam s prosbou o pomoc pri hlasovaní v záujme pomôcť našej obci. Spoločne s pani riaditeľkou MŠ a pánom riaditeľom ZŠ sme pripravili dva projekty do Trnavského participatívneho rozpočtu a to „Bezpečne na ceste" - výstavba Detského dopravné ihrisko pre MŠ a ZŠ Sekule a „Ovocný sad na pozemku ZŠ Sekule". Okrem týchto našich dvoch projektov si ešte vyberte nezávisle ešte jeden Vami zvolený projekt vrámci všetkých okresov trnavského kraja pre splnenie podmienky platnosti hlasu. Od 10.mája 2019 prebieha na stránke http://www.tvorimekraj.sk/ hlasovanie občanov a preto ak môžete a chcete pomôcť byť tvorcami krajších Sekúl mate príležitosť. Je už len na vás či šancu využijete a či naše deti budú mať aj vďaka vám nové okolie Základnej školy a či sa budú môcť naučiť bezpečne správať na našich cestách. Nedokážeme zmeniť všetko naraz, ale toto spoločným úsilím by sme mohli. Vopred ďakujem všetkým za pomoc a za hlasovanie, ktorého sa verím zúčastníte v čo najväčšom počte.

Za každý Váš hlas vopred Ďakujem

Váš starosta

Jednoduchý návod hlasovania je priložený v prílohe.

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vniku požiarov

Kategória: Rôzne | Pridané: 23.04.2019


Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Senici Vyhlasuje ČAS ZVÝŠENÉHO NEBEZPEČENSTVA VZNIKU POŽIAROV od 23. 4. 2019, 15.00 hod. do odvolania. Podrobné informácie týkajúce sa vyhlásenia a správania sa občanov a právnických osôb v dotknutom období nájdete TU v dokumente.

Obecný rozhlas

Kategória: Rôzne | Pridané: 14.02.2019


Od dnešného dňa uverejňujeme skúšobnú verziu hlásenia obecného rozhlasu https://hlasenie.vmflorian.sk/vox/90880-sekule?ref=82b9bcdb

Informácia o voľných pracovných miestach na ÚPSVR Malacky

Kategória: Rôzne | Pridané: 14.01.2019


Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky hľadá vhodných uchádzačov na obsadenie voľných miest na oddelení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a na referáte poradenskopsychologických služieb.

Na úseku sociálnoprávnej ochrany: 2 voľné štátnozamestnanecké miesta

Na úseku sociálnej kurately: 1 voľné štátnozamestnanecké miesto

Požadované je ukončené VŠ vzdelanie 2. stupňa v študijných odboroch: sociálna práca, právo, sociálne služby, verejná politika a verejná správa a v rôznych pedagogických odboroch.

Na úseku poradenskopsychologických služieb: 1 miesto psychológa (požadované VŠ vzdelanie 2. stupňa v odbore psychológia).

Kompletnú ponuku voľných štátnozamestnaneckých miest aj s informáciami o požadovaných predpokladoch a požiadavkách na uchádzača, ako aj možnosť prihlásiť sa do výberového konania nájdete na internetovej stránke https://open.slovensko.sk.

V prípade otázok je možné kontaktovať aj priamo ÚPSVR Malacky.

Výzva na odstránenie a okliesnenie stromov a iných porastov

Kategória: Rôzne | Pridané: 13.12.2018


Západoslovenská distribučná, a. s. vyzýva všetkých vlastníkov, nájomcov alebo správcov nehnuteľností, ... na odstránenie a okliesnenie takých stromov a iných porastov, ktoré ohrozujú bezpečnosť alebo spoľahlivosť prevádzky vedení distribučnej sústavy...

Požadovaný konečný termín vykonania prác je 30. 11. 2019. V prípade, že táto lehota uplynie márne, Západoslovenská distribučná, a. s. vykoná odstránenie a okliesnenie stromov a porastov v zmysle zákona o energetike.

Celá výzva vo formáte PDF

Slovak Lines - nové cestovné poriadky

Kategória: Rôzne | Pridané: 08.10.2018


POZOR ZMENA! Od 14. 10. 2018 platia nové cestovné poriadky pre REGIONÁLNU DOPRAVU. Cestovné poriadky sú v prílohe.

Získali sme Pečať
Rozvoja obcí a miest

Naša obec Sekule na základe analýzy hospodárenia z 2927 obcí a miest SR bola vyhodnotená ako „Obec s predpokladom stabilného rozvoja" a získali sme „Pečať Rozvoja obcí a miest", ktorá má tieto výhody:

Ďalšou výhodou je, že tento hodnotiaci systém využíva štátna správa, finančné inštitúcie, a odporúča ho aj Európska komisia pre Európsky sociálny fond na preverovanie a hodnotenie žiadateľov o poskytnutie eurofondov.

Pavla Maxianová, starostka

 

Osvedčenie za rok 2017 môžete vidieť TU

 

Osvedčenie za rok 2016 môžete vidieť TU

Osvedčenie za rok 2015 môžete vidieť TU

Úradné hodiny

pondelok: 8,00 - 15,30
utorok: 8,00 - 15,00
streda: 8,00 - 18,00 
štvrtok: 8,00 - 15,00
piatok: 8,00 - 14,00

Obedová prestávka:
12.00 – 12.30

Kontakt:
tel.: +421 034 777 01 08
e-mail: obecnyurad@obecsekule.sk

Podujatia

Poľovnícka zábava

6. 7. 2019 na poľovníckej chate v Muákách, začiatok o 19. 00 hod.

Poľovnícka zábava 6. 7. 2019

Sekulské remeselnícke dvory

Nové vo fotogalérii

Odkaz pre starostu


Virtuálne prehliadky obcí mikroregiónu Šaštínsko

Aktuálne spravodajstvo z regiónu

In-počasie Meteoinfo

Na začiatok


Obec Sekule 2019