Aktuálne informácie a dianie v obci Sekule.

Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2022

Je tu opäť ten krásny čas, čas vianočný. Čas plný porozumenia, potešenia a srdečnosti, kedy v srdci pociťujeme radosť a uvedomujeme si vzácnosť rodiny, našich blízkych i priateľov. Krátke obdobie, kedy sa väčšina z nás po čase zastaví a zaslúžene vychutná najkrajšie sviatky roka v kruhu svojich najbližších. V kruhu rodiny, ktorá počas Vianoc naberie… Čítať viac

Prerušenie prevádzky materskej školy

Riaditeľka MŠ Sekule oznamuje rodičom, že na základe pokynov RÚVZ Senica, bude z dôvodu ochorenia COVID-19 a karanténe niektorých zamestnancov MŠ prerušená prevádzka                  od 14.12.2021 vo všetkých triedach. Deti musia absolvovať desaťdennú povinnú karanténu, nakoľko boli  v úzkom kontakte s pozitívne testovanou osobou. Prevádzka MŠ v bežnom režime bude od 10. januára 2022 (pondelok).