Preskočiť na obsah

VÝSTAVBA CHODNÍKOV V NAŠEJ OBCI

Zverejnené 4.9.2023.

Kategória

Nový chodník v lokalite Číkovisko už umožňuje bezpečnú cestu do školy – Presne dnes je to rok, odkedy sme dokončili poslednú etapu obnovených chodníkov.

Bezpečnosť a komfort – to sú kľúčové aspekty, na ktorých staviame. A sme hrdí na to, že práve teraz sme dosiahli ďalší míľnik na ceste k lepšiemu životu našich občanov. Spoločnosť ABMI s.r.o. úspešne odovzdala nový chodník v lokalite Číkovisko, čím poskytla našim deťom bezpečnejšiu cestu do školy. Toto je iba jedna z mnohých iniciatív, ktoré realizujeme, aby sme zabezpečili prosperitu a kvalitu života v našej obci.

Táto nová etapa výstavby chodníkov je ďalším krokom k vytvoreniu obce, kde sa ľudia môžu cítiť bezpečne a pohodlne. Poskytuje našim deťom bezpečný spôsob, ako sa dostať do školy, a zlepšuje podmienky pre všetkých, ktorí denne využívajú túto trasu. Táto investícia do našej infraštruktúry je zárukou nášho záväzku voči budúcnosti našich občanov.

Chceli by sme poďakovať spoločnosti ABMI s.r.o. za ich efektívnu prácu a dodanie chodníka s predstihom. Momentálne spolupracujeme so spoločnosťou INAT na dobudovaní zábradlia, ktoré bude nielen bezpečnostným prvkom, ale aj prispeje k jednotnému a esteticky príjemnému dizajnu našich premostení.

Táto etapa výstavby je len jednou z mnohých iniciatív, ktoré realizujeme s cieľom zlepšiť našu obec.

Spoločne tvoríme lepšiu obec pre všetkých!