Preskočiť na obsah

Testovanie v obci Sekule

Zverejnené 8.4.2021.

Kategória

Obecný úrad informuje občanov, že skríning na ochorenie COVID 19 bude napriek uzavretiu Obecného úradu zorganizovaný a bude prebiehať v našej obci aj počas tohto víkendu –  10.04.2021 v čase od 08:00 do 17:00 hod (posledný odber 16:45)

Pre našu obec je zriadené ODBEROVÉ MIESTO v kultúrnom dome Sekule.  

Na testovanie bude umožnený vstup podľa platných epidemiologických opatrení len občanom len s respirátorom FFP2, nezabudnite si so sebou si priniesť občiansky preukaz a v prípade detí do 15 rokov preukaz poistenca.

 Obec pripravila tak ako po minulé víkendy harmonogram na testovanie občanov zostavený podľa čísiel domov, ktorý má len odporúčajúci charakter.

Zároveň odporúčame sledovanie situácie pred odberovým miestom prostredníctvom online vysielania, ktoré bude dostupné na stránke testovanie.obecsekule.sk