Preskočiť na obsah

Skríning na ochorenie COVID – 19

Zverejnené 24.2.2021.

Kategória

Obecný úrad informuje občanov, že skríning na ochorenie COVID 19 bude prebiehať v našej obci počas tohto víkendu –  27.02.2021 v čase od 08:00 do 20:00 hod.

Pre našu obec bolo schválené ODBEROVÉ MIESTO v kultúrnom dome Sekule.   Celá organizácia samotného testovania je naplánovaná tak,
aby sa v čo najväčšej miere zamedzilo stretávaniu jednotlivých osôb a
eliminovalo sa možné riziko nákazy. Testovania sa odporúča zúčastniť osobám vo veku 15 – 65 rokov. Osoby mimo tento vekový rozsah sú oslobodené od testovania a nemusia sa preukázať negatívnym výsledkom testovania.

Na testovanie si nezabudnite priniesť ochranné rúško, občiansky preukaz a v prípade detí do 15 rokov preukaz poistenca. Obec pripravila harmonogram na testovanie občanov zostavený podľa čísiel domov, ktorý má len odporúčajúci charakter.

Zároveň odporúčame sledovanie situácie pred odberovým miestom
prostredníctvom online vysielania.