Preskočiť na obsah

V našej obci rastú nové byty

Zverejnené 10.3.2021.

Bytový komplex Pánske Záhrady stavia slovenský developer Atops
Development JR s.r.o. . V prvej etape pribudne v bytovom dome 24 jedno až trojizbových priestranných a svetlých bytov v nadštandardnej výbave.

Všetky byty sú moderné s premyslenými dispozíciami.

Súčasťou rozvoja našej obce sú aj noví obyvatelia, ktorí sa sem sťahujú. Už
v budúcom roku odovzdá Atops Development JR do užívania bytový komplex, kde si zariadia svoje domácnosti najmä rodiny s deťmi. O byty je veľký záujem už pred ich dokončením.

Bytový komplex a celý areál leží mimo hlavného ťahu cez našu obec. V tesnej blízkosti je základná škola a škôlka. Dostupnosť oboch inštitúcií zaručuje, že deti sa dostanú všade a vždy bezpečne a bez stresu. Teší nás, že developer prispieva k pozitívnemu rozvoju našej obce. O bývanie v širšom okolí hlavného mesta je veľký záujem, tento dopyt aspoň v našej obci uspokoja aj byty v lokalite Pánske Záhrady.

Developer v našej obci nestavia klasickú „bytovku“. Všetky byty sú moderné s premyslenými dispozíciami. Ten kto si vyberie byt na prízemí, má k nemu aj malú záhradku. Ostatné byty majú priestranný balkón s výhľadom na okolitú prírodu do jednej strany a na deti a ich aktivity z druhej strany. Každý byt má vo svojej štandardnej výbave zariadenú kúpeľňu – podlahy, obklady, sanita. Vo všetkých miestnostiach sú dvere a parkety.

K nadštandardnej výbave patrí podlahové kúrenie a predpríprava na inštaláciu klimatizácie a elektrických žalúzií. Developer dizajn a dispozície miestností konzultoval s profesionálnymi návrhármi a takto pripravuje pre budúcich majiteľov.

V obci sme si vedomí toho, že Sekule sú svojou polohou veľmi lákavým
miestom pre nových obyvateľov. Perfektná poloha, dostupnosť služieb
a okúzľujúca príroda z našej obce robí jednu z top lokalít pri výbere bývania – nielen mladých, ale aj pre starších ľudí.

Celý projekt Pánskych Záhrad a termíny dokončenia si pozrite na webstránke developera: www.panskezahrady.sk