Preskočiť na obsah

Spokojné bývanie nemusí byť vždy drahé

Zverejnené 19.10.2021.

Od bývania očakávame stále viac a tak to má byť. Dynamický život jednoducho vyžaduje, aby sme si doma oddýchli a našli tu dokonalú oázu pokoja. Nároky na kvalitu bývania sú vysoké a s tým sa zvyšuje aj štandard pri samotnej výstavbe. Kvalitné bývanie vo vysokom štandarde vzniká aj v našej obci. Komplex Pánske záhrady ponúkne bývanie v dvadsiatich štyroch cenovo dostupných bytoch vo výbave vysoký štandard.

Na vidieku sa bývať oplatí

V mestách idú ceny bytov smerom nahor a ľudia čoraz častejšie vyhľadávajú príjemné bývanie na dedine. Je plné benefitov. Pokoj, aktívne trávenie voľného času, perfektné zázemie pre rodiny s deťmi a veľkou výhodou je rýchla dostupnosť miest. Či strávite cestou do práce takmer hodinu v mestskom autobuse alebo necelú polhodinu v aute, je veľký rozdiel. 

Pánske Záhrady v Sekuliach buduje slovenský developer Atops Development JR. Obec Sekule si zvolili pre blízkosť prírody a súčasne kvalitnú občiansku vybavenosť. Práce na stavbe idú presne podľa plánu a termín odovzdávania bytov v marci 2022 developer dodrží. V súčasnosti prebiehajú dokončovacie práce na interiéroch a developer pripravuje podklady na kolaudáciu, ktorej začiatok je plánovaný na 12/2021.

Byty v štandardnej výbave – sťahujte sa hneď

Pri bývaní sú dôležité nielen pocity ale aj kvalitne odvedená práca. Každý chce mať svoj životný priestor krásny a výnimočný. Výbava „vysoký štandard“ znamená, že hneď ako dostanete byt do užívania – môžete sa sťahovať. Doma vás bude čakať kúpeľňa s kvalitnou dlažbou, obkladmi a sanitou, všetky miestnosti s podlahami a dvere značky JUTEX. Samozrejmosťou je podlahové kúrenie a klimatizácia vo všetkých bytoch. Priveziete si nábytok, postele a môžete tu realizovať vlastné sny o bývaní. 

Balkón alebo predzáhradka?

Pánskych Záhradách sú k dispozícii jedno-, dvoj- a trojizbové byty. Ku každému je balkón alebo šikovná záhradka. Bývanie je ideálne pre každého, ako pre jednotlivcov, tak aj pre rodiny s deťmi. Táto tichá lokalita s vidieckym rázom je v dostatočnej vzdialenosti od hlavnej komunikácie, pričom sa stále nachádzate v tesnej blízkosti centra v modernom bytovom komplexe. Je to ideálne nové miesto pre vaše kvalitné bývanie, kde spomalíte a načerpáte energiu po rušnom dni v práci. Lokalita je navyše obklopená nádhernou prírodou, do ktorej vedú cyklistické trasy a turistické chodníky.

Využite aktuálne ceny bytov. Rezervujte si nezáväzne byt na stránke www.panskezahrady.sk