#6887

Adresa
, , 1208, Sekule
Stav
Rieši sa

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či by obec nemohla namontovať na autobusovú zastávku smer Borský svätý Jur odpadový kôš? Na zastávke cestujúci nemajú kam vyhadzovať odpadky a tak končia pohodené na zastávke .

Podnet pre starostu