TERMÍN OČKOVANIA V OBCI SEKULE

Zverejnené 17.6.2021.

Obecný úrad oznamuje občanom, ktorí prejavili záujem o očkovanie proti COVID 19, že zabezpečil svojimi možnosťami toto očkovanie, ktoré sa uskutoční v utorok 22.06.2021 od 09:00 hod. do 11:00 hod. v kultúrnom dome v Sekuliach Očkovanie bude vykonané očkovacou látkou Pfizer-BioNTech.

Zároveň žiadame všetkých občanov i ich doprovod, aby dodržiavali určený čas na očkovanie a v prípade nemožnosti sa dostaviť, aby túto skutočnosť bezodkladne oznámili na obecný úrad na t. č. 034/7770211. Termín pre očkovanie imobilných spoluobčanov bohužiaľ zatiaľ stále nebol z Trnavského samosprávneho kraja stanovený, preto ak by bola možnosť sa dopraviť i týmto občanov do priestoru Obecného úradu obec ponúka možnosť ich prepravy na požiadanie.

Ostatní občania, ktorí majú záujem o očkovanie sa môžu prihlásiť do piatku do 14:00 hod., len ako náhradníci a budú kontaktovaní v prípade nenaplnenia kapacít pre očkovanie v daný deň.