Pripomenutie vývozu odpadu do Vášho mobilu

Stalo sa aj Vám, že ste zabudli dať von plnú popolnicu? Alebo nemôžete nájsť obecný harmonogram? Prehľadná mobilná aplikácia našej obce Vám pošle upozornenie vždy, keď je potrebné dať popolnicu na ulicu.

Aplikácia je dostupná bezplatne na operačných systémoch AndroidApple iOS. V prípade, že si nie ste istý, ktorý operačný systém máte na svojom mobile, opýtajte sa svojích známych.

Aplikácia obce

Stiahnite si mobilnú aplikáciu obce Sekule a dostaňte všetky novinky, upozornenia a dôležité oznamy do vrecka.

Prejsť na mobilnú aplikáciu Sekule v službe Google Play Prejsť na mobilnú aplikáciu Sekule v App Store
Viac o aplikácii

Odpad

ZBERNÝ DVOR SEKULE – OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK14:00 – 15:00
STREDA14:00 – 15:00
SOBOTA9:00 – 13:00

Kam s ojazdenými pneumatikami

Odovzdávajte ojazdené pneumatiky na miesta spätného odberu. Miestom spätného zberu je každá spoločnosť, ktorá predáva pneumatiky a ktorá ich prezúva aj bez ich predaja. Zberné miesta nájdete na www.eltma.sk.