Nahlasovanie stavu meračov

Zverejnené 2.11.2022.

Vážení občania,

Pripravili sme pre vás jednoduchý online formulár, pomocou ktorého nahlásite stav meračov tlakovej kanalizácie jednoducho a hlavne rýchlo.

Nahlásenie stavu merača môžete vykonať pomocou online formulára, prípadne na mailovú adresu kristofcova@obecsekule.sk alebo telefonicky tel. kontakt  034/7770211 do 30.11 2022.

Pokiaľ poznáte ľudí, ktorí nemajú možnosť použiť online formulár alebo je potrebné im asistovať pri nahlásení stavu merača, prosíme, pomôžte im.

Ak nestihnete nahlásiť stav merača do uvedeného termínu, tento odpočet bude vykonaný osobne povereným pracovníkom OÚ. (Termín osobného odpočtu včas zverejníme.)

ONLINE FORMULÁR: https://obecsekule.sk/ov

Pred nahlásením stavu merača si prosím pripravte nasledujúce údaje:

Meno a priezvisko vlastníka nehnuteľnosti

Číslo domu (prípadne parcelné číslo ak nemáte pridelené ČD)

Druh čerpadla

Značka čerpadla

Stav meradla (len biele číslice)

Urobte odpočet rýchlo a jednoducho cez online formulár. Nový spôsob komunikácie je ďalším krokom k vyššiemu komfortu občanov.