Preskočiť na obsah

Oznam – očkovanie psov a mačiek

Zverejnené 17.4.2021.

Kategória

Doktor Miča oznamuje občanom, že dňa 17.04. to je sobota sa budú v našej obci očkovať psi a mačky proti besnote.

Očkovanie bude prebiehať od 14.30 do 16.00 hodiny súčasne na dvoch miestach a to na parkovisku pred potravinami diskont pri hlavnej ceste a pred obecným úradom. Cena vakcinácie proti besnote za jedno zviera je 12,.€. Upozorňujeme občanov, aby si zo sebou nezabudli priniesť očkovacie preukazy, dodržiavali bezpečnostno-hygienické opatrenia a to používaním rúšok a minimalizovali kontakt do dvoch metrov s veterinárnymi pracovníkmi. Dezinfekčné prostriedky budú mať so sebou veterinárny pracovníci.

Ďalej oznamujeme občanom, že môžete navštíviť našu predajňu záhradkárskych, chovateľských, rybárskych, poľovníckych potrieb, poľovníckych odevov, streliva, pracovných odevov a ochranných pomôcok, bazénovej chémie a techniky. Na predaj máme široký výber sadbových zemiakov a semien za akciové ceny. Nájdete nás na ulici Novoveská 922 vo dvore veterinárnej ambulancie v Šaštíne. Otvorené je denne cez pracovné dni od 8.00 do 18.00 a v sobotu od 8.00 do 12.00. Tešíme sa na Vašu návštevu.