Preskočiť na obsah

Sekulský jarmok remeselníkov 2024

Zverejnené 13.2.2024.

Dátum a Čas
11. máj 2024 10:00 – 22:00
Miesto
Censtum obce
Kategória

Zažite opäť jedinečnú atmosféru Sekulského jarmoku remeselníkov, ktorý oživí Sekule bohatým trhom a zábavou.

Na jarmoku v Sekuliach sa môžete tešiť na rozmanité stánky, kde nájdete všetko od tradičných remeselných výrobkov až po špeciality z rôznych regiónov Slovenska. Ponuka skvelého jedla a pitia poteší každého gurmána. A aby toho nebolo málo, pripravujeme pre vás bohatý kultúrny program plný hudby, tancov a ukážok remeselných zručností.

Každý rok sa snažíme program ešte viac obohatiť a priniesť vám jedinečné a nezabudnuteľné zážitky. Tento rok sa môžete opäť tešiť na vystúpenie u našich návštevníkov obľúbenej kapely Sokoly, ktorá je známa svojou energickou a nezabudnuteľnou show. Navyše, hudobný zážitok ešte viac obohatí kapela Bukasovy Masiv. Na príprave tohtoročného kultúrneho programu dávame zvlášť záležať, aby sme vytvorili neopakovateľnú atmosféru plnú zábavy a radosti. (viac informácií o programe zverejníme čoskoro)

Pozývame vás stráviť nezabudnuteľný deň v krásnom prostredí našej obce, kde si každý nájde to svoje. Príďte sa zabaviť, vychutnať si výbornú stravu a nápoje, a užiť si pravú jarmočnú atmosféru v Sekuliach!

Tešíme sa na vašu návštevu a zdieľanie nezabudnuteľných momentov.


Rezervujte si predajné miestu tu: https://jarmok.sekule.sk